Sākumlapa‎ > ‎

Par mums


    La Vender ir ilgi lolots projekts par sajūtām, aromātiem un iespējam, ko sniedz daba. Daba mums ir dāvājusi bezgalīgi daudz aromātu. Mums tikai jāļaujas to burvībai un jāatrod savējie. Ieklausoties savās sajūtās, mēs varam paši uzlabot savu dzīves kvalitāti bez īpašas piepūles – tikai ļaujoties saviem iemīļotajiem aromātiem.
    Katrā augā ir milzum daudz enerģijas un vērtīgu vielu, kuras, neizmainītas, spēj ārstēt cilvēku ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Smaržu pasaule ir niansēti smalka, jo katrs tajā atrod to īpašo tikai sev - aromātus, kas nomierina, iedvesmo, atbrīvo, uzmundrina, iekvēlina un uzdrošina. Iepazīstot aromātu sajūtu pasauli, mums patiesi ir lielāka iespēja atkal saplūst ar dabu. Ļaut tai mūs dziedēt un palīdzēt risināt sāpīgas problēmas. Iesākumā Jūs pieņemsiet aromātus, kuri šķiet patīkamāki, bet tad ar laiku Jūs iemācīsīties novērtēt aromātus, kas nešķiet tik pievilcīgi, jo sajutīsiet to unikālo vērtību, ko tie Jums var sniegt. 
    Mēs mācāmies sajust ikviena dabas aromāta vienreizīgumu, veidot aromātu salikumus un izmantot dabas veltes, lai uzlabotu savu pašsajūtu.

Novēlam arī Jums atrast savus aromātus un ļauties sajūtām, ko tie sniedz!


Mūsu mērķis - sniegt jums neaizmirstamas sajūtas caur bezgalīgo smaržu pasauli.