Sākumlapa‎ > ‎Produkcija‎ > ‎

Rožlapiņas

Jau izsenis roze ir mīlestības simbols! La Vender produktu klāstā ir produkti, kas ļaus Jums pārsteigt savu mīļoto cilvēku ar Jūsu pašu sarīkotu aromātisku baudījumu ķermenim un dvēselei. Dariet to ikdienā un svētkos! Ļaujiet rozes aromātam ieskaut Jūs! 

Sveramās rožlapiņas un rožu pumpurus izmantojiet, lai pagatavotu rožu vannu, izmantojiet tās nedaudz noskaņai vai ļaujieties iegrimt rozes burvībā, pievienojot tās bagātīgi! Aromātam pievienojiet dažus pilienus rozes ēteriskās eļļas vai papildus romantiskai noskaņai iededziet aromātiskās sveces.

Noskaņai mājās ieberiet traukā rožu pumpurus un ziedlapiņas, iepiliniet tajā nedaudz aromātiskās vai ēteriskās eļļas. Sanāks jauks dekors jūsu istabai vai mīļa dāvana mīļam cilvēkam!

Sveramas  kaltētas rožu ziedlapiņas:

Rožu ziedlapiņas burgundieša krāsā - dabiski kaltētas, saglabājot ziedlapiņu krāsu, ziedlapiņu izmērs ~1 cm, aromāts minimāls. Izteiktam rožu aromātam iesakām tās aromatizēt ar rožu ēterisko eļļu vai jebkuru citu ēterisko eļļu. Izmantojamas vannā, sauso ziedu kompozīcijās, ziepju izgatavošanai, dekorēšanai svētkos un visur, kur sniedzas Jūsu  radošā iztēle.

20 g - cena 1.50 Ls

50 g - cena 3.00 Ls 

Rožu ziedlapiņas tumši sarakanā krāsā -  - dabiski kaltētas, saglabājot ziedlapiņu krāsu, ziedlapiņu izmērs ~2 cm, aromāts minimāls.

20 g - cena 2.00 Ls

50 g - cena 4.50 Ls

Rožu ziedlapiņas jauktas ( tumši sarkanās un burgundieša krāsā)

20 g - cena 1.80 Ls

50 g - cena 4.00 Ls

Rožu pumpuri koši rozā krāsā - dabiski kaltēti, saglabājot krāsu. Ļoti dekoratīvi. Jūtams minimāls rožu aromāts. Izmanto sauso ziedu kompozīcijās, ziepju dekorēšanai, kā dizaina elementu. Iepakoti organzas maisiņā. Rožu pumpuru izmērs no 1cm - 2.5 cm.

30 g - cena 2.50 Ls ( aptuveni 100 pumpuri)

50 g - cena 4.00 Ls ( aptuveni 150 pumpuri)

Rožu pumpuri tumši sarkanā krāsā - dabiski kaltēti, saglabājot krāsu. Vidēja lieluma pumpuri - ir gan sakļāvušies, gan nedaudz izplaukuši, jūtams minimāls rožu aromāts. Izmanto sauso ziedu kompozīcijās, ziepju dekorēšanai, kā dizaina elementu. Iepakoti organzas maisiņā. Rožu pumpuru izmērs no 2cm - 2.5 cm.

30 g - cena 2.50 Ls ( aptuveni 35-40 pumpuri)

50 g - cena 4.00 Ls ( aptuveni 60-65 pumpuri)

Visas preces var iegādāties jaunajā interneta veikalā www.la-vender.lv


Comments